KAMPOPPSETT OG RESULTATER SVINESUND-CUP 2016

Her finner dere kampoppsett for Svinesund-cup 2016. Lengst ned på siden ligger alle oppsettene også i pdf format.

Jenter 11 spiller kamper søndag. Jenter 13/14 spiller innledendekamper på lørdag og sluttspill kamper på søndag.


Svinesund-cup 2016 - lørdag 24.09. - J13/14 - innledende puljespill
Arrangør: Berg IL (pr. 17.09.16)
J13/14 - pulje A Kamp Lag 1 Lag 2 Start Bane Res. Dommer
Drøbak/Frogn 1 3 Drøbak/Frogn 1 Lervik 10:45 1 4-2
Kvik Halden FK 2 4 Kvik Halden FK 2 TTIF/Berg 10:45 2 0-5
Lervik 7 Lervik Kvik Halden FK 2 12:15 1 6-1
TTIF/Berg 8 TTIF/Berg Drøbak/Frogn 1 12:15 2 0-1
11 Drøbak/Frogn 1 Kvik Halden FK 2 13:45 1 8-0
12 Lervik TTIF/Berg 13:45 2 0-5
J13/14 - pulje B Kamp Lag 1 Lag 2 Start Bane Res. Dommer
Berg/TTIF 1 Berg/TTIF Kvik Halden FK 1 10:00 1 5-2
Drøbak/Frogn 2 2 Drøbak/Frogn 2 Kvik Halden FK 3 10:00 2 5-0
Kvik Halden FK 1 5 Kvik Halden FK 1 Drøbak/Frogn 2 11:30 1 1-0
Kvik Halden FK 3 6 Kvik Halden FK 3 Berg/TTIF 11:30 2 2-4
9 Berg/TTIF Drøbak/Frogn 2 13:00 1 3-3
10 Kvik Halden FK 1 Kvik Halden FK 3 13:00 2 3-0
Klasse J13/14 spiller 2x15 min. Puljespill lørdag.
I puljespillet i klasse J13/14 gjelder flg. med hensyn til plassering/rangering:
poeng - målforskjell - antall scorede mål - innbyrdes oppgjør - loddtrekning
Sluttspill/finalespill søndag:
A-sluttspill: Semifinaler: A1-B2 og B1-A2, vinnere spiller A-finale.
B-sluttspill: Semifinaler: A3-B4 og A4-B3, vinnere spiller B-finale.
I sluttspillet/finalespillet J13/14 gjelder flg. ved uavgjort etter full tid:
2x5 min. golden goal - antall cornere - semifinale: loddtrekning - finale: 2 vinnere



Svinesund-cup 2016 - søn 25.09. - J11/12, samt J13/14 sluttspill
Arrangør: Berg IL (pr. 17.09.16)
J11 Kamp Lag 1 Lag 2 Start Bane Res. Dommer
Aremark 28 Aremark TTIF rød 14:00 3
Gjelleråsen (J10) 30 Gjelleråsen TTIF sort 14:30 3
Rolvsøy 26 Rolvsøy TTIF/Berg 13:30 3
TTIF rød 24 TTIF rød Gjelleråsen 13:00 3
TTIF sort 18 TTIF/Berg Eds FF 11:30 3
TTIF/Berg (J12) 21 TTIF sort Rolvsøy 12:00 3
Eds FF (J12) 13 TTIF/Berg TTIF sort 10:00 3
14 TTIF rød Rolvsøy 10:30 3
17 Aremark Gjelleråsen 11:00 3
22 EdsFF Aremark 12:30 3
31 TTIF rød/sort Eds FF 15:00 3
J13/14 A - sluttspill Kamp Lag 1 Lag 2 Start Bane Res. Dommer
Semifinaler:
A1-B2 19 Drøbak/Frogn 1 Kvik Halden 1 11:30 1 0-2
B1-A2 20 TTIF/Berg Berg/TTIF 11:30 2 3-6
A-finale: 29 Berg/TTIF Kvik Halden 1 14:00 1 2-1
A-bronsfinale: 25 TTIF/Berg Drøbak/Frogn 1 13:00 1 2-2 DF1 vinner Golden Goal
J13/14 B - sluttspill Kamp Lag 1 Lag 2 Start Bane Res. Dommer
Semifinaler:
A3-B4 15 Lervik Kvik Halden 3 10:30 1 5-0
B3-A4 16 Kvik Halden 2 Drøbak/Frogn 2 10:30 2 0-3
B-finale: 27 Drøbak/Frogn 2 Lervik 13:30 2 4-3
B-bronsefinale: 23 Kvik Halden 3 Kvik Halden 2 12:30 2 2-3


Svinesund-cup 2016 vinnerlag jenter 13/14: Berg/TTIF


Svinesund-cup 2016 - lørdag 24.09. - puljespill / tabeller - J13/14
J13/14 - pulje A Kampnr Lag 1 Lag 2 Start Bane Resultat
Drøbak/Frogn 1 Drøbak/Frogn 1 Lervik 10:45 1 4-2
Kvik Halden FK 2 Kvik Halden FK 2 TTIF/Berg 10:45 2 0-5
Lervik Lervik Kvik Halden FK 2 12:15 1 6-1
TTIF/Berg TTIF/Berg Drøbak/Frogn 1 12:15 2 0-1
Drøbak/Frogn 1 Kvik Halden FK 2 13:45 1 8-0
Lervik TTIF/Berg 13:45 2 0-5
Tabell
Lag Kamper Seier Uavgjort Tap Poeng Mål
Drøbak/Frogn 1 3 3 0 0 9 13
TTIF/Berg 3 2 0 1 6 10
Lervik 3 1 0 2 3 8
Kvik Halden 2 3 0 0 3 0 1
J13/14 - pulje B Kampnr Lag 1 Lag 2 Start Bane Resultat
Berg/TTIF Berg/TTIF Kvik Halden FK 1 10:00 1 5-2
Drøbak/Frogn 2 Drøbak/Frogn 2 Kvik Halden FK 3 10:00 2 5-0
Kvik Halden FK 1 Kvik Halden FK 1 Drøbak/Frogn 2 11:30 1 1-0
Kvik Halden FK 3 Kvik Halden FK 3 Berg/TTIF 11:30 2 2-4
Berg/TTIF Drøbak/Frogn 2 13:00 1 3-3
Kvik Halden FK 1 Kvik Halden FK 3 13:00 2 3-0
Tabell
Lag Kamper Seier Uavgjort Tap Poeng Mål
Berg/TTIF 3 2 1 0 7 12
Kvik Halden 1 3 2 0 1 6 6
Drøbak/Frogn 2 3 1 1 0 4 8
Kvik Halden 3 3 0 0 3 0 2

Svinesundcup 2016 lørdag.pdf

Svinesundcup 2016 søndag.pdf

Svinesundcup 2016 tabeller.pdf


Powered by: Bloc